Dzień Dziecka 2022

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy oraz dostaje się kilogramy słodyczy. Podobnie było i u nas w tym roku i zamiast normalnych lekcji czekało na nas mnóstwo atrakcji. Mogliśmy się wyszaleć na dmuchanych zamkach czy podczas rozgrywek sportowych lub umysłowych przy grach stolikowych. Było też malowanie twarzy a jeśli ktoś lubi mógł zapleść sobie warkoczyki. Niektórzy mogli pobawić się w różnych językach dzięki uprzejmości Centrum Językowe DerDieDas, ci którzy nie mają zamiłowania do języków mogli eksperymentować z IQuest.Nauka lub budować swoje własne roboty z GO4Robot. Dla wielbicieli zwierząt była przejażdżka na konikach dzięki uprzejmości naszych sąsiadów – stadninie koni w Borowej. Oczywiście nasza Rada Rodziców pomyślała nie tylko o czymś dla ducha, ale i dla ciała. Przecież po tylu atrakcjach to każdy chętnie by coś przekąsił. Były więc tosty i na deser lody. dzień został zwieńczony meczem w siatkówkę uczniowie kontra nauczyciele, podczas którego liczyła się dobra zabawa a nie wynik. Uczniowie pokazali jakimi super są kibicami, a nauczyciele udowodnili że tez potrafią się bawić i dobrze sobie radzą nie tylko przy tablicy.

Wszyscy w tym dniu byli bardzo zadowoleni i tylko żal, że taki dzień jest raz w roku. Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Wielkie podziękowania dla wszystkich a szczególnie dla Rady Rodziców, która podjęła się organizacji takiej imprezy. Dziękujmy