Aleja Gwiazd

Prezentujemy tutaj Nasze Gwiazdy – i te małe i te duże, czyli wszystkich tych, którzy osiągnęli coś.

Rok Szkolny 2017/2018

 

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

 

I miejsce w Powiatowych Zawodach w Koszykówce Dziewcząt

 

XIV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w Karate – Adrian Woszczyk I miejsce

 

Gminny Konkurs na piosenkę ekologiczną – Julia Chodakowska – II miejsce

 

Stypendia Wójta Gminy Długołęka – Stypendystka Natalia Łasińska

Rok szkolny 2016/2017

Mistrz Pięknego Czytania

Noemi Ryl – I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania

Regionalny Konkurs Recytatorski PRZYRODA WOKÓŁ NAS

I miejsce – Michał Graca kl. IIa, II miejsce -Otylia Gładysz kl. IIb

Laureaci Szkolnego Konkursu na Palmę wielkanocną

I miejsce – Maja Murawiec kl. IIa, Wiktoria Sobalak kl. IIIb
II miejsce – Nikola Sobalak kl. V
III miejsce – Maksymilian Wysmyk kl. IIIa
WYRÓŻNIENIA: Karolina Wilkuszewska, Łukasz Chodakowski, Katarzyna Stępień,Oliwier Wichuła

III miejsce -powiat, Mistrzynie Gminy w Czwórboju Lekkoatletycznym

Noemi Ryl, Oliwia Biskup, Julia Gołembicka, Aleksandra Salamaga i Wiktoria Łazarewicz

Turniej Tańca o Puchar Starosty – Oleśnica 2017

Aleksandra Nehring II miejsce – solo Jazz 12-15 lat, III miejsce – solo Hip-Hop 12-15 lat, I miejsce formacja Hip-Hop 3D4,  I miejsce Mini Formacja Hip-Hop 3D4, II miejsce formacja Jazz 3D4 ” Ptaki”

III miejsce Mistrzostwa Gminy Mini Piłce Nożnej

Wiktoria Żyłka, Martyna Wysmyk, Oliwia Biskup, Noemi Ryl, Aleksandra Salamaga,

Oliwia Stępień, Wiktoria Łazarewicz, Natalia Łasińska i Sandra Słota

Milena Karwat – I miejsce Gminny Konkurs Recytatorski klas IV-VI
Wicemistrzynie Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

Od lewej: Marcelina Piotrowska, Martyna Wysmyk, Noemi Ryl, Oliwia Biskup, Oliwia Klimkiewicz, Maja Okrzesik, Wiktoria Żyłka,

Oliwia Stępień, Wiktoria Łazarewicz, Sandra Słota i Aleksandra Salamaga.

 

Mistrzynie Gminy w Mini Piłce Ręcznej.

 Od lewej: Oliwia Biskup, Oliwia Klimkiewicz, Noemi Ryl, p. Janusz Szczerba (trener), Maja Okrzesik, Milena Karwat, p. Robert Torchała (dyrektor)

Martyna Wysmyk, Wiktoria Żyłka, Sandra Słota, Oliwia Stępień, Wiktoria Łazarewicz i Marcelina Piotrowska

Podziękowanie Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej

 

Najaktywniejsi czytelnicy „Szkolnego Klubu Czytelnika” w I semestrze: Krzysztof Nieścior z kl. VI b Amelia Zdziebko z kl. VI a Nicola Lewandowska z kl. IV
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek – I miejsce Julia Zawadzka

Proszewska Joanna, Klaudia Rybczyńska, Aleksandra Puzio, Julia Chodakowska, Kacper Góral

I miejsce Julia Zawadzka

 

Reprezentacja szkoły w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego: od lewej Miłosz Stachiewicz, Oskar Kulczycki, Brajan Soter – V miejsce Wiktoria Żyłka, Sandra Słota i Oliwia Stępień – II miejsce