Sztafetowe Biegi Przełajowe

24 września odbyły się w parku w Szczodrym Gminne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy w kategorii IV-VI (Igrzyska Dzieci) oraz drużyna chłopców z klas VII-VIII (Igrzyska Młodzieży szkolnej). Wszyscy uczestnicy dali z siebie wszystko by pobiec jak najlepiej i dzięki temu dziewczęta z klas IV – VI oraz chłopcy z klas VII-VIII zajęli w swoich kategoriach zaszczytne miejsca na podium. Jedna i druga drużyna zdobyła III miejsce. Gratulacje!!!